Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Domovní rozvaděče

Domovní instalační rozvodnice jsou jedinečným produktem e-shopu Rozvaděč.cz. Běžné modulové rozvodnice osadíme jističi pro domácí spotřebiče, světelné a zásuvkové okruhy, vytápění domu a další elektrická zařízení v domě či bytě, a dále chrániči, svodičem přepětí nebo zásuvkami 230 V či 400 V dle požadavků zákazníka. Naše domovní instalační rozvodnice jsou tedy připraveny k instalaci bez nutnosti dokupovat další komponenty.

Hotové domovní rozvodnice ocení nejen stavebníci, kteří si mohou s naší pomocí rozvaděč pro svůj dům snadno nakonfigurovat a zajistit, ale i samotní elektrikáři nebo elektromontážní firmy, kterým rozvaděče dle požadavku vyrobíme a dodáme včetně veškeré dokumentace potřebné ke kolaudaci.

Domovní pojistkové rozvaděče nabízíme v našem e-shopu v oceloplechovém provedení a základní běžné konfiguraci, avšak jelikož má každý dům různé vybavení, na základě poznámky k objednávce vám libovolně upravíme osazení nebo materiálové provedení některého z těchto základních rozvaděčů nebo připravíme nabídku na domovní či bytovou pojistkovou skříň na míru, tak aby splňovala požadavky vašeho domu či bytu. Je možné zvolit z různých materiálových i designových provedení rozvodné skříně.

na stránku

Nenašli jste rozvaděč dle vašich potřeb? Zašlete nám poptávku.