Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozvaděče pro průmysl

Průmyslové rozvaděče mají velmi široké využití. Jedná se nejčastěji o rozvaděče určené pro napájení objektů, výrobních linek, technologií, strojů a zařízení, osvětlení výrobních a skladovacích prostor, nepřímé měření elektrické energie v průmyslových objektech, o rozvaděče pro řízení veřejného osvětlení, o kompenzační rozvaděče nebo o rozvaděče měření a regulace určené pro řízení technologií ve výrobních podnicích.

Námi vyrobené rozvaděče jsou certifikovány, odzkoušeny a opatřeny výrobním štítkem. Zakázková výroba rozvaděčů je jednou z našich hlavních činností již od roku 1998. Pro vlastní zakázky i zakázky našich klientů jsme realizovali již stovky průmyslových rozvaděčů.

Naše společnost se zabývá kompletními elektroinstalacemi, a proto můžeme našim zákazníkům nabídnout i zajištění veškerých elektroinstalačních prací souvisejících s uvedením rozvaděče do provozu. Jsme oprávněni provádět práce i v prostředí s nebezpečím výbuchu. Naše rozvaděče jsou certifikovány a odzkoušeny EZÚ v Praze a IVEP Brno, přičemž pracovníci EZÚ a ČOI provádějí pravidelné kontroly námi dodávaných zařízení. Na základě této certifikace jsme oprávněni užívat značku ESČ.

Rozvaděče pro elektromontážníky
Rozvaděče pro elektroprojektanty

Rozvaděč MaR čerpací stanice Rozvaděč MaR čerpací stanice splaškových vod Rozvaděč inteligentní elektroinstalace
Svařovna Avia Rozvaděč MaR řízení ventilačních klapek

Povolený formát souborů: png, jpeg, pdf, zip, rar, dwg.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů. Více informací ZDE.