Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozvaděče veřejného osvětlení

Rozvaděče pro veřejné osvětlení, neboli také RVO, se využívají k ovládání veřejného osvětlení. Spínání může být zajištěno soumrakovým spínačem, časovým členem, astronomickými hodinami nebo impulsem ze sítě (HDO). Rozvaděče veřejného osvětlení bývají standardně používány ve městech nebo větších obcích, kde je nutnost veřejné osvětlení řídit. Obzvláště v obcích se často setkáte s případy, kdy z důvodu úspory díky RVO v noci svítí pouze každá druhá lampa veřejného osvětlení.

RVO kombinovaný s elektroměrem zajistí měření spotřeby elektrické energie. Rozvaděč může být dále osazen časovým členem, spínacími hodinami pro spínání úsporného režimu, nebo svodičem přepětí. V současné době pokročilých technologií je možné rozvaděče veřejného osvětlení osadit také prvky, které zajistí komunikaci s dispečerskými pracovišti pro řízení veřejného osvětlení.

Rozvaděče veřejného osvětlení jsou vyráběny výhradně na zakázku. Pokud máte zájem o nabídku na rozvaděč pro veřejné osvětlení, zašlete nám vyplněný poptávkový formulář, který naleznete níže na stránce, spolu s případnou projektovou dokumentací.

Pokud ještě projektovou dokumentaci nemáte, rozvaděč vám navrhneme a projekt k němu připravíme.

Povolený formát souborů: png, jpeg, pdf, zip, rar, dwg.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů. Více informací ZDE.