Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Kompenzační rozvaděče

Kompenzační rozvaděče jsou určeny ke kompenzaci jalového výkonu v rozvodech nízkého napětí. Jsou vyráběny na míru s ohledem na specifické požadavky odběrného místa (úroveň rušení, rychlost odezvy pro dodržení účiníku apod.) a podle platných ČSN a EN.

Standardně se kompenzační rozvaděče využívají pro

  • individuální kompenzaci, kdy je kompenzační rozvaděč připojen přímo na svorky spotřebiče nebo v jeho blízkosti,
  • skupinovou kompenzaci, kdy je kompenzační rozvaděč připojen na přípojnicích hlavního  rozvaděče,
  • centrální kompenzaci, kdy je kompenzační rozvaděč připojen na přípojnicích vstupní trafostanice v hlavní rozvodně

Kompenzační rozvaděče vyrábíme s hradícími tlumivkami nebo bez nich. Hradící tlumivky slouží k filtraci harmonických kmitočtů – odstraňují negativní vlivy, např. na signál HDO. Kompenzační rozvaděče dodáváme s 5 až 12 stupňovou stykačovou regulací nebo s elektronickou regulací pro rychlou kompenzaci účiníku pro lisy, technologická řešení výroby apod.

Kompenzační rozvaděče jsou vyráběny v nástěnném nebo skříňovém oceloplechovém provedení v odstínech RAL a na přání zákazníka mohou být osazeny plnými nebo prosklenými dvířky. Pro výrobu rozvaděčů využíváme výhradně komponenty významných výrobců jako je společnost Schrack Technik, BMR, ZEZ SILKO, ABB, Schneider Electric a EATON.

Rozvaděče pro kompenzaci jalového výkonu jsou vyráběny výhradně na zakázku. Pokud máte zájem o nabídku na kompenzační rozvaděč, zašlete nám vyplněný poptávkový formulář, který naleznete níže na stránce, spolu s případnou projektovou dokumentací.

Pokud ještě projektovou dokumentaci nemáte, rozvaděč vám navrhneme a projekt k němu připravíme.

Povolený formát souborů: png, jpeg, pdf, zip, rar, dwg.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů. Více informací ZDE.