Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozvodny NN

Rozvodny NN jsou obvykle soustavy rozvaděčů se spínacími, ovládacími a měřícími prvky, které jsou svojí funkcí určeny pro ovládání, jištění a monitorování elektrických rozvodů, pro jištění podružných rozvaděčů a napájení jednotlivých elektrických zařízení.

Hlavní rozvodny bývají napájeny z distribučních transformátorů. Podružné rozvodny jsou pak obvykle napájeny z rozvoden hlavních.

Realizujeme jak nové hlavní rozvodny s připojením na distribuční transformátory a podružné rozvodny nízkého napětí, tak i rekonstrukce stávajících rozvoden. Množství realizovaných zakázek zaručuje bezchybnou a bezproblémovou výrobu i případnou instalaci nových i stávajících rozvoden. Celou zakázku zrealizujeme s minimálními odstávkami.

Rozvodny NN jsou vyráběny výhradně na zakázku. Pokud máte zájem o nabídku, zašlete nám vyplněný poptávkový formulář, který naleznete níže na stránce, spolu s případnou projektovou dokumentací.

Pokud ještě projektovou dokumentaci nemáte, rozvodnu vám navrhneme a projekt k ní připravíme. Více o realizacích a rekonstrukcích rozvoden NN se dozvíte na stránkách www.c-elektro.cz

Povolený formát souborů: png, jpeg, pdf, zip, rar, dwg.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů. Více informací ZDE.