Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozvaděče pro alternativní energetiku

Rozvaděče pro alternativní energetiku jsou především rozvaděče pro fotovoltaické elektrárny, vodní elektrárny, větrné elektrárny a bioplynové stanice.

Znečištění ovzduší je velmi aktuální problematikou, a proto je využívání alternativních zdrojů energie žádané a rozšiřující se řešení. Naše zkušenosti z desítek realizací elektráren s alternativními zdroji energie (např. realizace řízení výroby ve více než 40 objektech bioplynových stanic) zaručují, že námi dodávané rozvaděče, nebo celý projekt a případná realizace budou bezchybné a bezproblémové.

Rozvaděče pro fotovoltaické, vodní a větrné elektrárny a bioplynové stanice jsou vyráběny výhradně na zakázku. Pokud máte zájem o nabídku, zašlete nám vyplněný poptávkový formulář, který naleznete níže na stránce, spolu s případnou projektovou dokumentací.

Pokud ještě projektovou dokumentaci nemáte, rozvaděč vám navrhneme a projekt k němu připravíme. Více o realizacích instalací pro alternativní energetiku se dozvíte na stránkách www.c-elektro.cz

Povolený formát souborů: png, jpeg, pdf, zip, rar, dwg.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů. Více informací ZDE.