Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozvaděče MaR

Rozvaděče pro řízení technologií nebo také rozvaděče MaR (měření a regulace), jsou rozvaděče pro systémy měřící a regulační techniky, využívané nejčastěji v objektech občanské vybavenosti, administrativních budovách či průmyslových a výrobních objektech.

Spolu se vzestupem automatizace se s požadavky na realizaci rozvaděčů měření a regulace setkáváme častěji. Rozvaděče pro řízení technologických procesů jsou využívány pro ovládání řídicích systémů technologických celků a výrobních linek, systémů vytápění a chlazení, dále pro ovládání řídicích systémů výroben elektrické energie, řídicích systémů v čistírnách odpadních vod, čerpacích stanicích, úpravnách vody nebo také v chladírenském a energetickém průmyslu.

K rozvaděčům měření a regulace zřizujeme také operátorská stanoviště, dispečinky a pracoviště kontroly

Díky zkušenostem získaným z desítek realizovaných instalací a z výroby rozvaděčů MaR a díky využívání certifikovaných komponent a řídicích jednotek (PLC) významných dodavatelů, jako je SIEMENS, Honeywell, AMiT, Johson Controls, Domat, Schneider Electric, WAGO a další, zaručujeme bezchybnou, rychlou a bezproblémovou výrobu rozvaděčů MaR i oživení nových systémů.

Rozvaděče pro řízení technologií jsou vyráběny ve skříňovém nerezovém, plastovém, nebo oceloplechovém provedení v odstínech RAL a na přání zákazníka mohou být osazeny plnými nebo prosklenými dvířky. Rozvaděče jsou odolné vůči nepříznivým okolním vlivům a mají krytí IP dle umístění zařízení.

Pro výrobu rozvaděčů MaR jsme certifikovali 2 typové řady, jež výkonem až 2500 A, krytím a provedením pokrývají veškeré požadavky. Rozvaděče jsou certifikovány a odzkoušeny EZÚ v Praze a IVEP Brno, přičemž pracovníci EZÚ a ČOI provádějí pravidelné kontroly námi dodávaných zařízení. Na základě této certifikace jsme oprávněni užívat značku ESČ.

Rozvaděče MaR pro řízení technologií jsou vyráběny výhradně na zakázku. Pokud máte zájem o nabídku, zašlete nám vyplněný poptávkový formulář, který naleznete níže na stránce, spolu s případnou projektovou dokumentací.

Pokud ještě projektovou dokumentaci nemáte, rozvaděč vám navrhneme a projekt k němu připravíme. Více o realizacích systémů MaR se dozvíte na stránkách www.c-elektro.cz

Povolený formát souborů: png, jpeg, pdf, zip, rar, dwg.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů. Více informací ZDE.