Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

 INFORMACE PRO STAVEBNÍKY 

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat rodinný dům? Pak budete zajisté potřebovat dva typy rozvaděčů. Pro přívod elektřiny a měření spotřeby slouží elektroměrové rozvaděče, které v našem e-shopu naleznete v různých materiálových provedeních. Tyto rozvaděče jsou určeny do venkovního prostředí, obvykle jsou umístěny v blízkosti domu jako samostatně stojící na pilíři, nebo zazděné v plotě. Často se také osazují do výklenku ve zdi domu nebo na fasádu. Pokud je dům vytápěný plynem, bývají tyto rozvaděče kombinované v sestavě se skříní pro HUP, případně i s přípojkovou skříní.

Druhým typem rozvaděče je tzv. domovní rozvaděč, nebo také instalační rozvodnice. Tento rozvaděč bývá obvykle umístěn v domě, ale je možné i jeho osazení do venkovního prostředí do výklenku ve zdi nebo na fasádu domu. Slouží především k jištění domácích spotřebičů a světelných a zásuvkových okruhů v domě. Náš e-shop Rozvaděč.cz nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost konfigurace a výroby takovéhoto rozvaděče na míru, tak aby splňoval všechny potřeby domu a jeho obyvatel. Domovní rozvaděče z našeho e-shopu jsou osazeny jističi a dalšími nezbytnými prvky a připravené k instalaci.

Pokud si nevyberete z nabídky již připravených rozvaděčů v e-shopu, zašlete nám poptávku na rozvaděč na míru nebo nás kontaktujte a my vám s konfigurací vašeho rozvaděče pomůžeme.

 CHCI POPTAT VÝROBU NEBO NÁVRH ROZVADĚČE