Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozvaděče pro chytré domy

shutterstock_314082209000.jpg

Tzv. chytré domy s inteligentními elektroinstalacemi jsou v zahraničí již poměrně běžnou záležitostí, zatímco u nás jejich výhody teprve objevujeme. V současné době využívají v ČR inteligentní systémy pro řízení a regulaci cca 2% domácností, avšak zájem o ně stále stoupá. S ohledem na postup tohoto trendu se dá v blízké době očekávat, že inteligentní domy budou běžnou součástí našich životů.

Hlavním komunikačním prvkem pro systém ovládání chytrého domu je "chytrý rozvaděč". Komunikace mezi tabletem či mobilem a rozvaděčem umožňuje regulaci a spínání osvětlení a zásuvek, vytápění, klimatizace, žaluzií či kamerového systému, a to i na dálku. Investice do chytrého systému domu má tak díky úspoře energií rychlou návratnost.

Rozvaděče pro inteligentní domy vyrábíme na míru, na základě individuálních potřeb každého domu. Rozvaděč je navržen podle velikosti domu a osazen moduly pro ovládání jednotlivých prvků dle přání zákazníka pomocí certifikovaných komponent. Díky zkušenostem z desítek realizací inteligentních slaboproudých elektroinstalací zaručujeme kvalitu a spolehlivost námi dodávaných rozvaděčů i celých inteligentních systémů pro ovládání domu. Jsme certifikovanou montážní firmou pro systémy řízení objektů na platformě KNX a E-gon.

Developerům nabízíme přípravu inteligentní elektroinstalace v domech či bytech, kterou mohou svým klientům nabídnout jako nadstandardní službu, nebo inteligentní systémy pro moderní bytové domy, která umožňuje komunikaci mezi obyvateli domu nebo komunikaci s recepcí.

Pokud máte zájem o nabídku na chytrý systém, nebo pouze chytrý rozvaděč pro váš dům, zašlete nám vyplněný poptávkový formulář, který naleznete níže na stránce, spolu s případnou projektovou dokumentací. Pokud zvažujete instalaci inteligentního systému do vašeho domu a projekt ještě nemáte připravený, naše projekční oddělení navrhne řešení a projekt na základě konzultace a vašich požadavků.

Rozvaděče pro elektromontážníky
Rozvaděče pro stavební firmy
Rozvaděče pro elektroprojektanty

Povolený formát souborů: png, jpeg, pdf, zip, rar, dwg.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů. Více informací ZDE.