Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

 INFORMACE PRO ELEKTROMONTÁŽNÍKY 

Zabýváte se elektromontážemi a nemáte vlastní výrobní prostory? Nabízíme vám možnost výroby jakéhokoliv typu rozvaděče do vašich zakázek včetně přípravy projektu.

Vyrábíme rozvaděče pro rodinné i bytové domy i rozvaděče pro průmysl. Na základě projektu vám připravíme konkurenceschopnou cenovou nabídku, nebo pomocí našeho projekčního oddělení rozvaděč navrhneme včetně přípravy projektu.

Naše rozvaděče jsou certifikovány a odzkoušeny a dodáváme je včetně veškerých podkladů potřebných pro kolaudaci nebo revizi. Pro výrobu rozvaděčů využíváme výhradně certifikované komponenty kvalitních dodavatelů a díky tomu na řadu elektroměrových a domovních rozvaděčů poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

V případě dlouhodobé spolupráce nabízíme elektromontážním firmám výhodnější cenové podmínky a podporu v podobě využívání našeho projekčního oddělení, zajištění revizí apod.

Pokud máte zájem o výrobu rozvaděče nebo spolupráci, kontaktujte nás a nechte si připravit cenovou nabídku.

MÁM ZÁJEM O VÝROBU ROZVADĚČE NEBO SPOLUPRÁCI