Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

LO G O  O F I C I A L  2 0 1 2 .png

Společnost Callipso Pardubice s.r.o. se od roku 1998, kdy byla založena, zabývá komplexními dodávkami a montážemi elektroinstalací, a to hned v několika odvětvích.

V průběhu let jsme úspěšně realizovali množství elektroinstalací v průmyslových a komerčních objektech, v objektech občanské vybavenosti, bytových domech i domech rodinných. Zakázky zajišťujeme od vypracování projektové dokumentace vlastním projekčním oddělením, přes dodávky materiálu a jeho montáž. V neposlední řadě je také vyhotovení revizní zprávy a předávací dokumentace.

Zaměřujeme se i na dodávky a montáže systémů M+R a systémů pro řízení technologických procesů, a to jak v oblasti vytápění, větrání a klimatizace objektů, tak i ve strojírenském průmyslu a vodárenství.

V nekomerčním odvětví se zabýváme klasickými i inteligentními elektroinstalacemi v rodinných domech. Inteligentními elektroinstalacemi dokážeme řídit všechny funkční části domu, a to buď pomocí systému KNX nebo E-gon.

Další oblastí naší činnosti jsou dodávky a montáže slaboproudých zařízení. Dodáváme systémy zabezpečení objektů a požární signalizace, kamerové systémy, přístupové systémy a strukturované kabeláže, které instaluje ve všech typech objektů tým našich zkušených pracovníků.

VÝROBA ROZVADĚČŮ

Jednou z našich hlavních činností je výroba rozvaděčů NN, MaR a řízení technologií. K tomuto účelu provozujeme portál Rozvaděč.cz, který využívají jak koncoví zákazníci, kterými jsou nejčastěji stavebníci, tak elektromontážní firmy, projektanti, stavební firmy a developeři. Rozvaděč.cz nabízí množství typizovaných rozvaděčů v základní konfiguraci, ale i možnost výroby rozvaděčů na míru, a to jak rozvaděčů domovních, tak i rozvaděčů průmyslových. Všechny rozvaděče dodáváme osazené jističi, stykači, svodiči přepětí a dalšími komponentami.

Našim unikátním produktem jsou domovní rozvaděče, nebo také instalační rozvodnice, které slouží k jištění světelných a zásuvkových okruhů a spotřebičů v domě a bývají obvykle dodávány jako prázdné skříně, které je nutné vybavit. Tyto rozvaděče osazujeme jističi tak, aby splňovaly požadavky zákazníka a byly připravené k instalaci.

Všechny rozvaděče jsou certifikovány, odzkoušeny, vybaveny výrobním štítkem a součástí jejich dodávky je schéma a protokol o zkoušce.

Dlouhodobě spolupracujeme s předními dodavateli komponent rozvaděčové techniky. Díky tomu poskytujeme na námi vyrobené domovní a bytové rozvaděče prodlouženou záruku 5 let.

Díky vlastnímu projekčnímu oddělení rozvaděč dokážeme také navrhnout a připravit k němu projektovou dokumentaci.

Zákazníkům nabízíme k rozvaděčům i další služby v podobě realizací souvisejících prací, revizí a poradenství.

CHCI ZASLAT POPTÁVKU