Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

 DODACÍ LHŮTA 

Zboží e-shopu expedujeme do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky.

V případě rozvaděčů vyráběných na zakázku je termín dodání vždy upřesněn v nabídce.

Pokud nebude možné zboží expedovat v této lhůtě, zákazníka informujeme emailem nebo telefonicky.

 

 PŘEPRAVA 

Zboží zasíláme přepravní službou PPL, s.r.o. Termín doručení je obvykle do 48 hodin od převzetí zásilky přepravcem. Při převzetí zásilky přepravcem obdrží Kupující odkaz na sledování pohybu zásilky. V den doručení je Kupující kontaktován přepravcem pro upřesnění času, kdy bude zásilka doručena. Pokud se zásilku nepodaří doručit, může Kupující změnit dispozice pro doručení zásilky, případně je zásilka následně uložena na nejbližším depu PPL, s.r.o. 

Zboží je také možné vyzvednout osobně v sídle společnosti Callipso Pardubice, s.r.o. na adrese Generála Svobody 56, 533 51 Pardubice - Rosice.

 

 CENA PŘEPRAVY 

Cena přepravy standardního zboží je 150 Kč bez DPH (190 Kč s DPH). Pokud si zákazník zvolí úhradu zboží formou dobírky, činí cena dobírky 40 Kč bez DPH (48 Kč s DPH). V případě, že váha rozvaděče přesahuje 25 kg (zpravidla platí u rozvaděčů, jejichž součástí je pilíř), je nutné rozvaděč zasílat paletovou přepravou a cena činí 340 Kč bez DPH (430 Kč s DPH). Cena dobírky v takovém případě činí rovněž 40 Kč bez DPH (48 Kč s DPH).

V případě rozvaděčů vyráběných na zakázku na základě poptávky zákazníka je cena dopravy vždy součástí nabídky.

Ceny přepravy platí pouze pro Českou republiku. V případě zasílání zboží do zahraničí bude cena přepravy určena na základě předchozího upřesnění dodavatelem nebo nabídky.

Balné je součástí ceny přepravy.

PPL balík do 25 kg 190 Kč s DPH
PPL balík nad 25 kg 430 Kč s DPH
Osobní odběr ZDARMA 


 

 PLATBA ZA ZBOŽÍ 

Cenu zboží je možné uhradit dle pokynů uvedených v potvrzení objednávky zaslaném na e-mail Kupujícího, a to bankovním převodem na účet č. 19-2521930237/0100 vedený u Komerční banky, a.s. Kupující bere na vědomí, že dodací lhůta počíná běžet od okamžiku připsání kupní ceny na účet. Zboží je pak možné zaslat přepravní službou nebo vyzvednout osobně ve společnosti Callipso Pardubice s.r.o. 

Kupní cenu zboží může Kupující uhradit při převzetí zboží od přepravce v hotovosti na dobírku nebo při osobním odběru ve společnosti Callipso Pardubice s.r.o. 

Kupní cenu rozvaděčů vyráběných na zakázku na základě poptávky je v případě, že u nás Kupující nemá vytvořený účet, nutné uhradit předem na základě proforma faktury, kterou obdrží po potvrzení nabídky.

Dobírka 48 Kč s DPH
Bankovní převod/proforma faktura ZDARMA
V hotovosti při osobní odběru ZDARMA

 

Kupující je průběžně informován o stavu objednávky prostřednictvím e-mailů.