Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Elektroměrový rozvaděč ER 222/NKP7P Zobrazit větší

Elektroměrový rozvaděč ER 222/NKP7P

Kategorie: Elektroměrové rozvaděče

Nový

Elektroměrový rozvaděč pro dva dvoutarifní třífázové elektroměry pro měření do 40A, vhodný pro sítě ČEZ a E.ON. Rozvaděč osazený na samostatném pilíři. Výrobce DCK Holoubkov.

Více

16 220 Kč

13 405 Kč bez DPH

Elektroměrový rozvaděč pro osazený na volně stojícím plastovém pilíři určený pro dva přímé třífázové elektroměry s HDO a jističi HDO (hromadné dálkové ovládání - spouštění nočního proudu). Slouží pro přímé měření spotřeby elektrické energie v objektech (rodinné domy, chaty, chalupy, podružné měření). Tento rozvaděč je vhodný pro rodinné domy s dvěma samostatnými bytovými jednotkami nebo dvojdomky.

Rozvaděč je v základu bez hlavního jističe. Hlavní jistič je možné vybrat jako příslušenství k produktu. V takovém případě dodáváme rozvaděč již s osazeným jističem. Součástí rozvaděče osazeného jističem je protokol o zkoušce a štítek. Osazené jističe jsou od výrobce Schrack Technik, série BMS0 a splňují normu EN 60898 a EN 60947-2.

Distribuční síť ČEZ, E.ON
Typ měření 3f s HDO
Počet elektroměrů 2
Materiál rozvaděče plastový
Způsob osazení samostatný pilíř
Uzavírání dveří čtyřhran 6x6 mm
Napětí 230/400V
Proudová zatížitelnost 40 A
Krytí rozvaděče IP 44
Jistič HDO 6 A 2
Jmenovitý kmitočet 50 Hz
Rozměry ŠxVxH 620 x 1830 x 250 mm

Nenašli jste rozvaděč dle vašich potřeb? Zašlete nám poptávku.

27 dalších produktů