Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Elektroměrový rozvaděč ER 212/NKP7P Zobrazit větší

Elektroměrový rozvaděč ER 212/NKP7P-C/63A/FV

Kategorie: Elektroměrové rozvaděče

Nový

Plastový elektroměrový rozvaděč pro jeden dvoutarifní třífázový elektroměr pro měření do 63A, včetně úpravy pro osazení komponentů potřebných pro připojení fotovoltaické elektrárny, vhodný pro sítě ČEZ a E.ON. Rozvaděč osazený na samostatném pilíři. Výrobce rozvaděčů DCK Holoubkov.

Více

15 560 Kč

12 860 Kč bez DPH

Elektroměrový rozvaděč pro osazený na volně stojícím plastovém pilíři určený pro jeden přímý třífázový elektroměr s HDO a jističi HDO (hromadné dálkové ovládání - spouštění nočního proudu), včetně úpravy pro osazení komponentů potřebných pro připojení fotovoltaické elektrárny. Slouží pro přímé měření spotřeby elektrické energie v objektech (rodinné domy, chaty, chalupy, podružné měření). 

Rozvaděč je v základu bez hlavního jističe. Komponenty pro FVE jsou v základu. Hlavní jistič je možné vybrat jako příslušenství k produktu. V takovém případě dodáváme rozvaděč již s osazeným jističem. Součástí rozvaděče osazeného jističem je protokol o zkoušce a štítek. Osazené jističe jsou od výrobce Schrack Technik, série BMS0 a splňují normu EN 60898 a EN 60947-2.

Distribuční síť ČEZ, E.ON
Typ měření 3f s HDO
Počet elektroměrů 1
Materiál rozvaděče plastový
Způsob osazení samostatný pilíř
Uzavírání dveří čtyřhran 6x6 mm
Napětí 230/400V
Proudová zatížitelnost 63 A
Krytí rozvaděče IP 44
Jistič HDO 6 A 1
Jmenovitý kmitočet 50 Hz
Rozměry ŠxVxH 470 x 1830 x 220 mm

Nenašli jste rozvaděč dle vašich potřeb? Zašlete nám poptávku.

27 dalších produktů