Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Elektroměrový rozvaděč ER 222/NVP7P Zobrazit větší

Elektroměrový rozvaděč ER 222/NVP7P

Kategorie: Elektroměrové rozvaděče

Nový

Plastový elektroměrový rozvaděč pro dva dvoutarifní třífázové elektroměry pro měření do 40A, vhodný pro sítě ČEZ a E.ON. Pro osazení do výklenku ve zdi/pod omítku. Výrobce DCK Holoubkov.

Více

10 060 Kč

8 314 Kč bez DPH

8 314 Kč

Elektroměrový rozvaděč pro osazení do zdi určený pro dva přímé třífázové elektroměry s HDO a jističi HDO (hromadné dálkové ovládání - spouštění nočního proudu). Slouží pro přímé měření spotřeby elektrické energie v objektech (rodinné domy, chaty, chalupy, podružné měření). Tento rozvaděč je vhodný pro rodinné domy s dvěma samostatnými bytovými jednotkami nebo dvojdomky.

Rozvaděč je v základu bez hlavního jističe. Hlavní jistič je možné vybrat jako příslušenství k produktu. V takovém případě dodáváme rozvaděč již s osazeným jističem. Součástí rozvaděče osazeného jističem je protokol o zkoušce a štítek. Osazené jističe jsou od výrobce Schrack Technik, série BMS0 a splňují normu EN 60898 a EN 60947-2.

Distribuční síť ČEZ, E.ON
Typ měření 3f s HDO
Počet elektroměrů 2
Materiál rozvaděče plastový
Způsob osazení vestavný (plná zadní stěna)
Uzavírání dveří čtyřhran 6x6 mm
Napětí 230/400V
Proudová zatížitelnost 40 A
Krytí rozvaděče IP 44
Jistič HDO 6 A 2
Jmenovitý kmitočet 50 Hz
Rozměry ŠxVxH 620 x 640 x 250 mm

Nenašli jste rozvaděč dle vašich potřeb? Zašlete nám poptávku.

27 dalších produktů