Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Výprodej! Elektroměrový rozvaděč RE 13.2.N.N Zobrazit větší

Elektroměrový rozvaděč nerezový ER 212/OVP7P-N-FV

Kategorie: Elektroměrové rozvaděče

Nový

Nerezový elektroměrový rozvaděč pro jeden dvoutarifní třífázový elektroměr pro měření do 40A, vhodný pro sítě ČEZ, E.ON a PRE. Pro osazení do výklenku ve zdi. Velmi kvalitní zpracování rozvaděče i nerezu, tloušťka 2 mm.

Více

15 190 Kč

12 554 Kč bez DPH

Elektroměrový rozvaděč pro osazení do výklenku určený pro jeden přímý třífázový elektroměr s HDO a jističi HDO (hromadné dálkové ovládání - spouštění nočního proudu) + Příprava na FVE (Hlavní vypínač + OR). Slouží pro přímé měření spotřeby elektrické energie v objektech (rodinné domy, chaty, chalupy, podružné měření). Jedná se o rozvaděč nejběžněji používaný pro rodinné domy.

Rozvaděč je v základu bez hlavního jističe. Hlavní jistič je možné vybrat jako příslušenství k produktu. V takovém případě dodáváme rozvaděč již s osazeným jističem. Součástí rozvaděče osazeného jističem je protokol o zkoušce a štítek. Osazené jističe jsou od výrobce Schrack Technik, série BMS0 a splňují normu EN 60898 a EN 60947-2.

Distribuční síť ČEZ, E.ON, PRE
Typ měření 3f s HDO
Počet elektroměrů 1
Počet HDO 1
Materiál rozvaděče nerezový
Způsob osazení vestavný (prázdná zadní stěna)
Uzavírání dveří čtyřhran 6x6 mm
Napětí 230/400V
Proudová zatížitelnost 40 A
Krytí rozvaděče IP 43
Jistič HDO 6 A 1
Jmenovitý kmitočet 50 Hz
Rozměry ŠxVxH 590x640x220

Nenašli jste rozvaděč dle vašich potřeb? Zašlete nám poptávku.

27 dalších produktů