Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Elektroměrový rozvaděč ER 212/NKP7P Zobrazit větší

Elektroměrový rozvaděč ER 212/NKP7P/63A/FV

Kategorie: Elektroměrové rozvaděče

Nový

Plastový elektroměrový rozvaděč pro jeden dvoutarifní třífázový elektroměr pro měření do 63A, včetně úpravy pro osazení komponentů potřebných pro připojení fotovoltaické elektrárny, vhodný pro sítě ČEZ a E.ON. Rozvaděč osazený na samostatném pilíři. Výrobce rozvaděčů DCK Holoubkov.

Více

11 686 Kč

9 658 Kč bez DPH

Elektroměrový rozvaděč pro osazený na volně stojícím plastovém pilíři určený pro jeden přímý třífázový elektroměr s HDO a jističi HDO (hromadné dálkové ovládání - spouštění nočního proudu), včetně úpravy pro osazení komponentů potřebných pro připojení fotovoltaické elektrárny. Slouží pro přímé měření spotřeby elektrické energie v objektech (rodinné domy, chaty, chalupy, podružné měření). 

Rozvaděč je v základu bez hlavního jističe. Komponenty pro FVE jsou v základu. Hlavní jistič je možné vybrat jako příslušenství k produktu. V takovém případě dodáváme rozvaděč již s osazeným jističem. Součástí rozvaděče osazeného jističem je protokol o zkoušce a štítek. Osazené jističe jsou od výrobce Schrack Technik, série BMS0 a splňují normu EN 60898 a EN 60947-2.

Distribuční síť ČEZ, E.ON
Typ měření 3f s HDO
Počet elektroměrů 1
Materiál rozvaděče plastový
Způsob osazení samostatný pilíř
Uzavírání dveří čtyřhran 6x6 mm
Napětí 230/400V
Proudová zatížitelnost 63 A
Krytí rozvaděče IP 44
Jistič HDO 6 A 1
Jmenovitý kmitočet 50 Hz
Rozměry ŠxVxH 470 x 1830 x 250 mm

Nenašli jste rozvaděč dle vašich potřeb? Zašlete nám poptávku.

26 dalších produktů